Home Australian Open Martin pokračuje v hrozivej sérii, na Australian Open si nezahrá

Martin pokračuje v hrozivej sérii, na Australian Open si nezahrá

MELBOURNE – Andrej Martin prehral v prvom kole kvalifikácie na grandslamovom Australian Open (60 500 000 AUD, tvrdý povrch vonku) s 27. nasadeným Talianom Stefanom Travagliom 3:6, 4:6.

Travaglia viedol 2:0, ale Andrej sa vrátil po ribrejku. Opäť však prišiel o svoj servis v ôsmej hre. Talian tak viedol 5:3 a šiel servovať na výhru v prvom sete. Úlohu zvládol čistou hrou a ujal sa vedenia 1:0.

V úvodnej hre druhého setu sa bojovalo o servis slovenského tenistu cez päť zhôd, dokopy s dvoma brejkbalmi. Andrej situáciu ustál a nepustil súpera do brejku. V ďalšej hre sa mu to už nepodarilo a Travaglia viedol 2:1. Žiadne ďalšie brejkbaly ani na jednej strane už neprišli a z postupu sa tak teší Martinov súper.