Home Najdôležitejšie Manžel Karolíny Plíškovej: Za časté zranenia tenistiek môžu nové loptičky

Manžel Karolíny Plíškovej: Za časté zranenia tenistiek môžu nové loptičky

by Jaroslav Šípkar
Karolína Plíšková

PRAHA – Manžel Karolíny Plíškovej Michal Hrdlička kritizuje nové loptičky, s ktorými sa hrá US Open Series. Podľa neho môžu za časté zranenia tenistiek.


Český športový komentátor a manžel tenistky Karolíny Plíškovej Michal Hrdlička kritizoval nové loptičky, s ktorými sa hrajú letné turnaje na zámorských tvrdých povrchoch a s ktorými sa bude hrať aj grandslamový US Open.

Hrdlička reagoval na twitteri na zranenie Jeleny Rybakinovej v zápase so Sloane Stephensovou. Tá mala v zápase problém s pravou rukou, dala sa ošetrovať, no napokon v zápase dokázala pokračovať a dokonca aj zvíťazila.

“Množstvo hráčok má teraz problémy so zápästím, lakťom alebo ramenom. Dôvodom sú iné loptičky. Celá americká séria sa hrá po novom s loptičkami Wilson US Open, s ktorými hrajú chlapi. Sú výrazne ťažšie než ich verzia pre WTA, ktorá sa používala ešte vlani,” napísal Hrdlička na sociálnej sieti twitter.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

ten − nine =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy