Home Australian Open Lajovič o Djokovičovi: Neviem, prečo zrušil účasť na ATP Cup. Povedal, že sa pokúsi dostať na Australian Open

Lajovič o Djokovičovi: Neviem, prečo zrušil účasť na ATP Cup. Povedal, že sa pokúsi dostať na Australian Open

by Jaroslav Šípkar
Novak Djokovič, Srbsko

Dušan Lajovič prehovoril o krajanovi Novakovi Djokovičovi. Neviem, prečo zrušil účasť na ATP Cup. Povedal, že sa pokúsi dostať na Australian Open, uviedol.


Srb Dušan Lajovič priznal, že zrušenie účasti Novaka Djokoviča na ATP Cup ho prekvapilo. „Nedávno sme sa o jeho rozhodnutí dozvedeli. Všetci sme očakávali, že sa na poslednú chvíľu rozhodne inak. Samozrejme, je obrovský rozdiel, či máte v tíme svetovú jednotku alebo nie,” cituje Lajoviča tlačová služba turnaja.

„Samozrejme, keď je Novak v tíme, očakávania sú oveľa vyššie, všetka pozornosť je upriamená na neho. Pomáha to tímu napredovať. Snáď sa jeho absencia u nás prejaví pozitívne. Možno to bude naopak. Uvidíme, ako turnaj dopadne. Neviem, prečo odmietol účasť na ATP Cup. Možno ľudia v ATP poznajú dôvod,” dodal Lajovič.

Djokovič povedal, že sa pokúsi dostať na Australian Open, tvrdí Lajovič

Stále sa špekuluje, či bude alebo nebude Novak Djokovič štartovať na januárovom Australian Open. V stredu srbské médiá priniesli informáciu s odvolaním sa na zdroj blízky Novakovej rodine, že Djokovičovi organizátori neschválili zdravotnú výnimku.

„Djokovič povedal, že sa pokúsi dostať na Australian Open. Či príde? Na ATP Cupe nebude. Uvidíme, ako to dopadne s Australian Open. Nepovedal nám, či na turnaj príde alebo nie,” uviedol Lajovič.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

thirteen + 1 =