Home Najdôležitejšie Kyrgios vypredal tréningový duel s Djokovičom za necelú hodinu a naložil hejterom: Taká arogancia a hanba!

Kyrgios vypredal tréningový duel s Djokovičom za necelú hodinu a naložil hejterom: Taká arogancia a hanba!

by Majo Malinovský
Nick Kyrgios

MELBOURNE – Austrálsky búrlivák a šoumen Nick Kyrgios spôsobil ošiaľ u tenisových fanúšikov, ale už tradične nezaprel tienistú stránku svojej povahy.


Potom, čo kvôli zraneniu členka na poslednú chvíľu odriekol svoju účasť na tímovom United Cupe, sa Kyrgios prvýkrát objaví na tenisových kurtoch až tesne pred úvodným grandslamom sezóny, kde bude jedným z najsledovanejších hráčov v pavúku.

Na domácom kurte sa vždy dokáže vyhecovať k maximálnym výkonom a okrem nich už tradične pridáva aj skvelú šou, na ktorú sú fanúšikovia vždy zvedaví. Niet preto divu, že po ohlásení piatkového tréningového duelu proti Novakovi Djokovičovi v Melbourne Parku, okamžite fanúšikovia spozorneli a vrhli sa na vstupenky, ktoré organizátori dali do obehu.

VIDEO Fanúšikovia si prídu na svoje: Djokovič a Kyrgios spoja sily pre dobrú vec

Po spustení predaja lístkov za jednotnú cenu 20 dolárov bolo všetkých 14 820 miest vypredaných za 58 minút a Kyrgios si tento úspech náležite vychutnal.Nick Kyrgios škodí športu!

“Wow, Nick Kyrgios škodí športu! Wow, taká hanba, hanba národa! Ako si mohol dovoliť vypredať ďalší štadión, taká arogancia,” poslal odkaz všetkým hejterom, ktorí ho považujú za zlý príklad pre začínajúcich tenistov pre jeho častokrát arogantné až povýšenecké správanie, keď počas zápasov stráca akékoľvek zábrany sebakontrolovania sa.

Aj keď súboj Noleho s Kyrgiosom bude len tréningový, mal by prebiehať rovnako ako klasický duel na grandslame. Naposledy na seba narazili v dramatickom finálovom súboji na Wimbledone, kde triumfoval Nole. Ten sa cez víkend radoval z prvého titulu v sezóne, keď ovládol podujatie v Adelaide, Kyrgios naposledy nastúpil v decembrovej exhibícii v Dubaji.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five × 4 =