Foto: Instagram/Viktória Kužmová

Kužmová: „Som rada, že Roland Garros úplne nezrušili“

BRATISLAVA – Naša jednotka Viktória Kužmová nemôže v týchto dňoch pre pandémiu koronavírusu plnohodnotne trénovať a väčšinu času trávi vo svojom bratislavskom byte.

Slovenka nemôže tráviť čas na kurtoch ani v posilňovni. „Keďže sa nedá nikde trénovať, čo je, samozrejme, v tejto situácii správne rozhodnutie, väčšinu času trávim doma. Snažím sa robiť doma na podložke cviky, ktoré mám a behám v blízkosti bytu. Takže si myslím, že ako každý, aj ja sa snažím robiť, čo sa dá,“ povedala pre web www.starsforstars.eu.

Fedcupová reprezentantka taktiež dodržiava nariadenia, ktoré platia na Slovensku, aby sa zabránilo šíreniu koronavírusu. „Myslím si, že teraz je hlavné, aby sme sa všetci správali zodpovedne a boli doma. A ak niekam ideme, aby sme nosili rúška,“ apeluje aj na ostatných ľudí.

Kužmová je sklamaná z prerušenia sezóny, ale na druhej strane ju potešilo, že druhý grandslamový turnaj roka Roland Garros nezrušili. „Turnaje prídu, keď sa všetko upokojí. Samozrejme, je to veľký zásah do tejto sezóny, ale som úprimne rada, že Roland Garros len presunuli na september a že ho úplne nezrušili. Všetci máme v tenise rovnaké podmienky. Hlavne nech sme zdraví,“ zaželala si odchovankyňa košického tenisu.Zdroj: TASR

About Michal Pokrivka

Check Also

Karolína Plíšková

VIDEO Trápenie pokračuje: Bývalá česká svetová jednotka zarmútila fanúšikov

KLUŽ – Česká tenistka Karolína Plíšková musela pre zranenie zápästia na ľavej ruke predčasne ukončiť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 + 14 =