Home Roland Garros Kužmová: „Som rada, že Roland Garros úplne nezrušili“

Kužmová: „Som rada, že Roland Garros úplne nezrušili“

by Michal Pokrivka

BRATISLAVA – Naša jednotka Viktória Kužmová nemôže v týchto dňoch pre pandémiu koronavírusu plnohodnotne trénovať a väčšinu času trávi vo svojom bratislavskom byte.

Slovenka nemôže tráviť čas na kurtoch ani v posilňovni. „Keďže sa nedá nikde trénovať, čo je, samozrejme, v tejto situácii správne rozhodnutie, väčšinu času trávim doma. Snažím sa robiť doma na podložke cviky, ktoré mám a behám v blízkosti bytu. Takže si myslím, že ako každý, aj ja sa snažím robiť, čo sa dá,“ povedala pre web www.starsforstars.eu.

Fedcupová reprezentantka taktiež dodržiava nariadenia, ktoré platia na Slovensku, aby sa zabránilo šíreniu koronavírusu. „Myslím si, že teraz je hlavné, aby sme sa všetci správali zodpovedne a boli doma. A ak niekam ideme, aby sme nosili rúška,“ apeluje aj na ostatných ľudí.

Kužmová je sklamaná z prerušenia sezóny, ale na druhej strane ju potešilo, že druhý grandslamový turnaj roka Roland Garros nezrušili. „Turnaje prídu, keď sa všetko upokojí. Samozrejme, je to veľký zásah do tejto sezóny, ale som úprimne rada, že Roland Garros len presunuli na september a že ho úplne nezrušili. Všetci máme v tenise rovnaké podmienky. Hlavne nech sme zdraví,“ zaželala si odchovankyňa košického tenisu.Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

18 + 10 =