Home Správy Klein si po skalpe turnajovej jednotky v Pardubiciach zahrá o štvrtý titul v aktuálnej sezóne

PARDUBICE – Lukáš Klein zvíťazil v semifinále turnaja ITF World Tennis Tour v Pardubiciach (25 000 USD, antuka vonku) nad domácou turnajovou jednotkou Václavom Šafránkom po setoch 6:4, 6:2.

O výsledku prvého setu rozhodol jediný brejk. Získal ho Klein na 4:3. Náskok si držal a súpera už k návratu nepustil. Na podaní potom čistou hrou uzavrel dejstvo a šiel do vedenia  1:0.

Do stavu 2:2 si na svoje konto v druhom sete pripisoval gemy už iba slovenský tenista Neskôr tak na príjme hladko uzavrel zápas a tešil sa z postupu so finále.