Home Australian Open Klein na Australian Open stroskotal hneď na prvej prekážke: S hráčom štvrtej stovky neuhral ani set

Lukáš Klein

MELBOURNE – Slovenský tenista Lukáš Klein skončil v kvalifikácii na úvodný grandslam sezóny Australian Open hneď v prvom kvalifikačnom kole.

Klein nasadený v kvalifikácii ako 24. neuhral s domácim tenistom Marcom Polmansom (303. v rebríčku ATP) ani set, keď mu v Kia Aréne za hodinu aj 28 minút podľahol hladko 3:6, 4:6.

Schmiedlová na Australian Open bez problémov naplnila rolu favoritky: S ruskou súperkou len raz stratila podanie

Klein, ktorý v rebríčku ATP aktuálne figuruje na 140. mieste, v zápase využil tri z ôsmich brejkbalov, jeho súper 5 z desiatich.