Home Australian Open Kerberová v Melbourne senzačne končí na rakete debutantky aj s „kanárom“

Kerberová v Melbourne senzačne končí na rakete debutantky aj s „kanárom“

Kerberová

MELBOURNE – Nemecká turnajová dvojka Angelique Kerberová končí v osemfinále Australian Open na rakete Američanky Danielle Collinsovej po setoch 0:6, 2:6.

Predzvesťou rýchleho prvého setu bol už úvod zápasu, keď Kerberová začala za stavu 0:1 svoj servis dvoma dvojchybami. Collinsovej sa celé prvé dejstvo mimoriadne darilo a strieľala množstvo víťazných úderov. Po dvadsiatich minútach šla do vedenia 1:0 na sety aj s „kanárom“.

V druhom dejstve síce robila Collinsová viac chýb, ale aj viac strieľala vítazné údery. Kerberovej povolila uhrať prvé dve hry na servise. Potom už suverénne kráčala za postupom.