Home Najdôležitejšie Jelena Jankovičová sa po troch rokoch vracia na kurty

Jelena Jankovičová sa po troch rokoch vracia na kurty

by Roderik Pastier

Pre srbskú tenistku bola sezóna 2017 poslednou. V dôsledku zranení, ktoré ju neustále sužovali sa rozhodla pre radikálne rozhodnutie – ukončiť tenisovú kariéru. Jej posledný zápas odohrala na US Open, kde podľahla Kvitovej 2:0. Teraz sa vracia na tenisové kurty. Potvrdila účasť na exhibícii s názvom Adria Tour.


Jankovičová a Djokovič budú hrať spolu

Adria Tour je exhibícia, ktorá je organizovaná Djokovičom a uskutoční sa od 13. júna a vyvrcholí 5. júla. Všetky peniaze, ktoré budú vyzbierané sa darujú na charitu. Dobrú vec chce podporiť aj bývalá svetová jednotka Jankovičová, ktorá bude hrať so Srbom Djokovičom v štvorhre.

„Som veľmi šťastná, že môžem byť súčasťou tohto skvelého projektu. Veľká vďaka patrí Novakovi, ktorý s týmto nápadom prišiel. Bude to skvelá exhibícia, ľudia si zaslúžia vidieť tenis na vysokej úrovni. Pauza bola dlhá,” uviedla srbská hráčka.

www.essentiallysports.com

Rovnako ako Jankovičová, ani Djokovič neskrýval radosť po tom, ako Jelena kývla jeho ponuke. „Som veľmi rád, že Jelena bude súčasťou Adria Tour. Po troch rokoch môžeme vidieť túto skvelú hráčku opäť v akcii, mám z toho radosť, obzvlášť, keď to bude na “mojej” exhibícii,” neskrýval radosť Djokovič.Otváracia ceremónia je naplánovaná na 12. júla, kde sa bude konať aj zmiešaná štvorhra. Djokovič bude hrať po boku už spomínanej Jankovičovej. Ich súperi sú zatiaľ neznámi. Niet pochýb o tom, že nás čaká skvelá akcia za účasti tenistov svetovej úrovne.

Zdroj: TS

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

17 + 3 =