Home Najdôležitejšie Iba 15-ročná slovenská nádej v boji o semifinále neudržala vedenie: Všetko ma bolí, vydala som zo seba maximum

Iba 15-ročná slovenská nádej v boji o semifinále neudržala vedenie: Všetko ma bolí, vydala som zo seba maximum

by Majo Malinovský
Mia Pohánková, J&T Banka Slovak Open, Bratislava

BRATISLAVA – Slovenská tenistka Mia Pohánková ukončila svoje pôsobenie na turnaji J&T Banka Slovak Open v Bratislave vo štvrťfinále dvojhry.

Nad jej sily bola siedma nasadená Nemka Ella Seidelová, ktorá zvíťazila v troch setoch 4:6, 6:2, 6:3. Pätnásťročná nádej slovenského tenisu štartovala vôbec vo svojom prvom turnaji v kategórii žien, od organizátorov dostala voľnú kartu.

Obrovské skúsenosti do budúcna

“V prvom sete som hrala dobre, bola som aktívna na nohách a súperka mi trošku pomáhala svojimi chybami. V druhom ma začala viac tlačiť a ja som začala chybovať. V treťom sete som sa ešte snažila bojovať, ale už to nestačilo. Všetko ma bolí, vydala som zo seba maximum počas celého týždňa. Podľa mňa som odohrala vynikajúci turnaj. Do budúcnosti sú to pre mňa obrovské skúsenosti. Zistila som, že dokážem hrať aj s hráčkami na takejto úrovni. Som veľmi vďačná za to, že som dostala túto príležitosť,” zhodnotila svoje vystúpenie Pohánková podľa oficiálnej stránky Slovenského tenisového zväzu (STZ).

dvojhra – štvrťfinále: Ella Seidelová (Nem.-7) – Mia POHÁNKOVÁ (SR) 4:6, 6:2, 6:3

Zdroj: TASR

 

 

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

20 + 15 =