Home Najdôležitejšie Hrunčáková v Dubaji opäť jasá: Po suverénnom výkone s deblovou parťáčkou budú bojovať už o semifinále

Hrunčáková v Dubaji opäť jasá: Po suverénnom výkone s deblovou parťáčkou budú bojovať už o semifinále

by Majo Malinovský
Viktória Hrunčáková

DUBAJ – Slovenská tenistka Viktória Hrunčáková na turnaji ITF odohrávajúcom sa na tvrdom povrchu s dotáciou 100-tisíc USD po postupe v singli dnes zvíťazila aj v úvodnom deblovom vystúpení.


Nasadené dvojky Viktória Hrunčáková a jej slovinská parťáčka Dalila Jakupovičová si v osemfinálovom súboji s nenasadeným rumunsko-slovinským párom Cristina Dinuová a Nika Radišičová poradili hladko za 58 minút 6:2, 6:2.

V obidvoch setoch od vyrovnaného stavu 2:2 už hry získavali len nasadené dvojky, ktoré sa v boji o deblové semifinále stretnú s rumunsko-ruským párom Stefania Bojica/Jekaterina Jašininová.

Zverenka trénera Tomáša Hrunčáka a kondičného Kristiána Cupáka nastúpi zajtra v singli v boji o postup do štvrťfinále proti bulharskej kvalifikantke Isabelle Šinikovovej.

Cristina Dinuová (Rou)/Nika Radišičová (Slo) vs Viktória Hrunčáková/Dalila Jakupovičová (Slo – 2.) – osemfinále 2:6, 2:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

four − 2 =