Home Najdôležitejšie Hrunčáková v Číne pokračuje v skvelých výkonoch: V Ningbe na úvod nedala šancu domácej hráčke

Viktória Kužmová

NINGBO – Slovenská tenistka Viktória Hrunčáková pokračuje v Číne vo výborných výkonoch.

Po štvrťfinálovej účasti v Kantone odštartovala dnes v kvalifikácii na turnaji v Ningbo, kde na úvod nastúpila proti domácej Jing-Jing Luovej, s ktorou si nasadená slovenská trojka poradila hladko za hodinu aj desať minút 6:4, 6:1, keď si v zápase len jediný raz stratila vlastné podanie a sama zobrala súperke podanie až päťkrát.

V kvalifikačnom finále na slovenskú tenistku čaká ďalšia domáca hráčka, kvalifikačná desiatka Xiaodi Youová, ktorá taktiež s krajankou Liovou nestratila v prvom dueli ani set.

Viktória Hrunčáková (3.) vs Jing-Jing Luová (Chn) – kvalifikácia 6:4, 6:1 za hodinu aj 10 minút