Home Najdôležitejšie Holger Rune prekvapil dôvodom svojej prehry s Baezom: Nejedol a nepil som to, čo som mal

Holger Rune prekvapil dôvodom svojej prehry s Baezom: Nejedol a nepil som to, čo som mal

by Jaroslav Šípkar
Dánsky tenista Holger Rune.

Dánsky tenista Holger Rune si sypal popol na hlavu po prehre v 3. kole turnaja v Ríme s Argentínčanom Sebastianom Baezom.

Dán Holger Rune nevyužil v 3. kole antukového turnaja ATP v Ríme proti Sebastianovi Baezovi vedenie 1:0 na sety a prehral. Prekvapil dôvodom, pre ktorý tento zápas nezvládol.

Pred turnajom v Ríme som trénoval veľmi dobre a dobre som triafal loptu. Tiež si myslím, že som odohral veľmi dobrý zápas v druhom kole a dobrý prvý set v zápase s Baezom – môj tenis bol na vysokej úrovni,” cituje svetovú dvanástku Ekstra Bladet.

“Preto som o to viac naštvaný, že som nakoniec nebol schopný podať taký výkon, aký som mohol pre také základné záležitosti, akými sú napríklad nedostatok jedla a vody. To je na mojej úrovni jednoducho neakceptovateľné. Áno, bol som chorý a sústredil som sa na extra tréning a fyzickú regeneráciu, ale to nie je ospravedlnenie. Viem, čo mám počas zápasu jesť a piť, a to som proti Baezovi nespravil. Je to naozaj zlé,” ozrejmil dôvod svojho zlyhania v Ríme.

“Teraz nezostáva nič iné, len prevziať zodpovednosť, poučiť sa z tejto chyby a ísť ďalej,“ dodal 21-ročný mladík.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

four × 3 =