Foto: Youtube/Wide World of Sports

Nehralo sa desať minút – v zápase mixu sa strhla veľká hádka

MELBOURNE – Zápasy miešanej štvorhry sa na grandslamoch zväčša nesú v uvoľnenej atmosfére. To nebol prípad dnešného duelu prvého kola, v ktorom sa strhla desaťminútová hádka.

V zápase prvého kola proti sebe nastúpili Barbora Strýcová s Marcelom Melom a Bethanie Matteková-Sandsová s Jamiem Murraym. Veľká roztržka sa strhla už v druhom geme zápasu. Stalo sa tak po výmene, v ktorej Murray signalizoval out, jeho partnerka v nej však pokračovala a ukončila ju víťazným úderom. Ich súperi považovali Murrayho signalizáciu za vyrušenie, v čom im dal rozhodca za pravdu a udelil im fiftín. To zas nebolo po vôli britsko-americkej dvojici.


Nasledovala siahodlhá hádka, do ktorej sa postupne zapojili všetci účastníci zápasu. Nehralo sa vyše desať minút. Napokon bol privolaný aj supervizor, aj ten mal však problém vášne skrotiť.

Fiftín nakoniec predsa len udelili Mattekovej-Sandsovej s Murraym, po kontrole pôvodne signalizovaného outu jastrabím okom. Americko-britská dvojica sa radovala aj v závere, po váťazstve 3:6, 6:4, 10:7.About Dominika Mikušiaková

Check Also

LLoyd Harris, Xavier Malisse

VIDEO Pred ôsmimi rokmi ukončil kariéru: Teraz sa vrátil a so svojím zverencom sa postarali o senzáciu!

ANTVERPY – Belgický tenista Xavier Malisse chýbal na okruhu dlhých osem rokov. Tento týždeň sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

one × two =