Home Najdôležitejšie Goran Ivaniševič ukázal na ideálneho trénera pre Novaka Djokoviča: Veľmi dobre pozná jeho mentalitu, môže mu pomôcť

Goran Ivaniševič ukázal na ideálneho trénera pre Novaka Djokoviča: Veľmi dobre pozná jeho mentalitu, môže mu pomôcť

by Jaroslav Šípkar
Novak Djokovič, Melbourne, Australian Open 2024

Goran Ivaniševič prezradil, koho považuje za ideálneho kandidáta na nového trénera Novaka Djokoviča. Veľmi dobre pozná jeho mentalitu, môže mu pomôcť.

Po tom, ako Novak Djokovič ukončil spoluprácu s trénerom Goranom Ivaniševičom, sa Srb pripravuje na antukových dvorcoch na domácej pôde v Belehrade. Srbskí novinári ho zachytili pripravovať sa spolu s bývalou deblovou jednotkou Nenadom Zimonjičom, ktorý kedysi bol spoluhráčom Djokoviča v srbskom tíme v Davisovom pohári.

Goran Ivaniševič si myslí, že Zimonjič by bol pre Djokoviča ideálnym trénerom. “Neviem, ako dlho plánuje Novak hrať, ale teraz je vedľa neho ideálny kandidát Ziki (pozn. Nenad Zimonjič). Je to môj dobrý kamarát a veľa sme toho spolu prežili. Má rozsiahle znalosti o tenise, ale čo je najdôležitejšie, veľmi dobre pozná Novaka,” cituje Ivaniševiča Sportklub.rs.

“Teraz Novak nepotrebuje úplne nového človeka, ktorý sa s ním ešte len zoznamuje. Povedzme, že prejde 10 dní, Novak sa „zblázni“ a nový tréner sa bude čudovať, čo sa deje. Ziki môže Novakovi pomôcť. Novak už všetko vie, no poteší ho, keď si to isté vypočuje od niekoho iného, ​​no z iného uhla. Ziki veľmi dobre pozná Novakovu mentalitu, spolupracovali na Davis Cupe,“ zhodnotil prednosti tejto spolupráce Goran Ivaniševič.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

two × 4 =