Home Audio/video Našla ho v posteli s najlepšou kamoškou: Nevera zničila manželstvo niekdajšej svetovej jednotky

Našla ho v posteli s najlepšou kamoškou: Nevera zničila manželstvo niekdajšej svetovej jednotky

by Majo Malinovský
Marion Bartoliová, Gisele Dulková

BUENOS AIRES – Bývalá deblová svetová jednotka Gisela Dulková (36) sa rozchádza s niekdajšou argentínskou futbalovou hviezdou Realu Madrid Fernandom Gagom (35) a opäť je za tým nevera.


Prichytila ho s najlepšou kamoškou

Podľa informácií britského The Sun bol niekdajší záložník Realu Madrid, Bocy Juniors, Velez Sarsfield, AS Rím či Valencie, ktorý odohral aj 61 zápasov v drese rodnej Argentíny, prichytený svojou manželkou v jej dome a vlastnej posteli s jej najlepšou kamarátkou a majiteľkou tanečnej školy Verónicou Laffitteovou.

Manželia desať rokov, majú spolu tri deti

Pár, ktorý sa pred desiatimi rokmi zobral v luxusnej štvrti Buenos Aires a má spolu tri deti vo veku osem, šesť a tri roky, síce oficiálne rozchod nepotvrdil, ale pre argentínske médiá sa k nevere vyjadrila novinárka Cinthia Fernándezová. “Gisela ich zrejme našla vo svojom vlastnom dome, vo svojej vlastnej posteli. Otvorila dvere a tam bol Fernando Gago s touto ďalšou ženou. Vzali sa pred desiatimi rokmi a majú spolu tri deti. Rozišli sa pre jeho neveru, keď ju podviedol s jej najlepšou kamarátkou, ktorej deti chodili do tej istej školy, ale Gisela po nevere zmenila školu svojich detí,” uviedla.Dulková, ktorá bola v rebríčku WTA deblovou jednotkou, už podobne ako jej manžel Fernando Gago dlhší čas nepridala nič na sociálnych sieťach a oficiálne potvrdenie rozpadu ich manželstva tak na stole nie je.

Zdroj: ts

Podobné články

Leave a Comment

4 + 7 =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy