Home Najdôležitejšie FOTO Wawrinka odhalil nákazu koronavírusom o mesiac neskôr: Prvých päť dní som sa cítil strašne

FOTO Wawrinka odhalil nákazu koronavírusom o mesiac neskôr: Prvých päť dní som sa cítil strašne

by Roderik Pastier
Stan Wawrinka

BAZILEJ – Švajčiarsky tenista Stan Wawrinka informoval svojich fanúšikov na sociálnych sieťach o tom, že v období Vianoc prekonal koronavírus, čo mu podľa jeho slov skomplikovalo prípravu na novú sezónu.


„Snažím sa dostať do najlepšej možnej kondície. Počas vianočných sviatkov som prekonal koronavírus, kedy som musel zostať doma viac ako 10 dní. Prišiel som tak o všetky natrénované prvky, ktoré sa mi podarilo získať na začiatku prípravy,” priznal aktuálne 18. hráč sveta.

Priebeh ochorenia nebol vôbec priaznivý

„Počas prvých piatich dní som sa cítil veľmi zle. Každý deň som bol unavenejší a unavenejší, trvalo to niekoľko týždňov,” povedal otvorene.

„Nebola to vôbec dobrá skúsenosť. Aktuálne sa cítim konečne lepšie, ale chcel by som vás všetkých upozorniť, nepodceňujte to. Buďte opatrní,” odkázal svojim fanúšikom.Spoločne s ďalšími tenistami mu v piatok skončila povinná karanténa, ktorú musel podstúpiť po prílete do Austrálie.

Zdroj: ts

Podobné články

Leave a Comment

nineteen − six =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy