Home Najdôležitejšie FOTO Tenisové Vianoce: Hantuchová poslala krásne prianie, sestry Šramkové a Cibulková pri žiariacom stromčeku

FOTO Tenisové Vianoce: Hantuchová poslala krásne prianie, sestry Šramkové a Cibulková pri žiariacom stromčeku

by Majo Malinovský
Daniela Hantuchová, Stromček, Vianoce

BRATISLAVA – Aj súčasné či niekdajšie tenisové hviezdy Slovenska si s obľúbou vychutnávajú vianočné sviatky plné radosti a pokoja.

Aktuálne 130. hráčka rebríčka WTA a slovenská reprezentantka Rebecca Šramková si Vianoce užíva pri vianočnom stromčeku v kruhu svojich najbližších. “Sesterská vianočná nálada,” napísala 27-ročná tenistka k fotografii s krásne vyzdobeným a žiariacim stromčekom, kde jej robili spoločnosť jej sestričky.

Šramková v tomto roku dosiahla svoje druhé najlepšie umiestnenie na konci sezóny, lepšie sa jej darilo iba v roku 2016. Tento rok sa jej podarilo získať na svoje konto aj dva tituly a najlepšie bilanciu mala na antuke, v poslednom vystúpení nestačila na Angličanku Watsonovú, s ktorou neuhrala ani set.Cibulková pri krásnom stromčeku

Vianočné chvíle si v kruhu blízkych užíva aj bývalá setová štvorka a finalistka Australian Open Dominika Cibulková. “Veselé Vianoce vašim rodinám želá moja rodina,” napísala k fotografii pri žiariacom stromčeku rozradostená Cibulková aj s malou ratolesťou v náručí. Dlhoročná fedcupová reprezentantka Slovenska je od roku 2016 vydatá za Michala Navaru.

Hantuchová s krásnym prianím

“Pozerajte sa na svet srdcom, nie očami. Prajem vám a vašim rodinám nádherné sviatky plné splnených prianí,” poslala krásne prianie fanúšikom bývalá singlová aj deblová svetová päťka Daniela Hantuchová.Dlhoročná slovenská fedcupová reprezentantka si najkrajšie sviatky roka užíva v kruhu blízkych vo svojom rodnom kraji pod Tatrami, kde si počas Vianoc vychutnáva čaro krásnej zimnej prírody.

Zdroj: ts, Instagram – Rebecca Šramková, Dominika Cibulková, Daniela Hantuchová

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

2 × three =