Home Najdôležitejšie FOTO Láska kvitne aj na tenisových dvorcoch: Scéna ako z romantického filmu priamo pred zrakmi divákov

FOTO Láska kvitne aj na tenisových dvorcoch: Scéna ako z romantického filmu priamo pred zrakmi divákov

by Majo Malinovský

CLUJ – Životný krok priamo na kurte! Tenisoví fanúšikovia na zápase Winners Open 2021 medzi Andreou Petkovičovou a Alexandrou Dulgheruovou boli svedkami emotívnych momentov.


V rumunskom mestečku Cluj sa z postupu do osemfinále cez domácu tenistku Dulgheruovú radovala Andrea Petkovičová, ktorej súperka vzdala za nepriaznivého stavu 3:6, 1:4. Viac ako víťazné oslavy postupujúcej Nemky ale fanúšikov na tribúnach zaujali emotívne momenty, ktoré sa odohrávali okamžite po skončení zápasu.

Jeden z čiarových rozhodcov totiž priamo pred zrakmi stoviek divákov pokľakol pred svoju milovanú kolegyňu a pred všetkými ju takto oficiálne požiadal o ruku. Scéna ako z romantického filmu pokračovala prekvapeným výrazom dojatej rozhodkyne, ktorá síce jasne neodpovedala, ale jej následná reakcia objatie a pobozkanie partnera boli jasnou odpoveďou pre všetkých sledujúcich aj samotného priateľa.Nadšené publikum dychtivo sledovalo emotívne okamihy na tenisovom kurte a životný krok zamilovaného páriku odmenilo za všetko hovoriacim potleskom.

Zdroj: ts, WTA

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

nine − four =