Home Najdôležitejšie FOTO Ruská tenistka reaguje na rozchod s búrlivákom Kyrgiosom: Nie sme priatelia

FOTO Ruská tenistka reaguje na rozchod s búrlivákom Kyrgiosom: Nie sme priatelia

by Majo Malinovský

MOSKVA – Stále len 21-ročná rodáčka z Moskvy a aktuálne 112. hráčka sveta Anna Kalinská dostala pri interakcii s fanúškmi okrem iného aj otázku na jej vzťah s austrálskym búrlivákom Nickom Kyrgiosom (25).


Zvesti o austrálsko-ruskom páriku sa objavili na začiatku tohto roka a v marci sa domnienky potvrdili, keď bol Kyrgios videný v spoločnosti ruskej priateľky na basketbalovom zápase LA Lakers v Staples Centre.

Aktuálne správy ale hovoria, že niekdajšia 95. hráčka sveta sa s Austrálčanom známym mnohými excesmi rozišla. Kalinská sa teraz prostredníctvom sociálnej siete pokúsila zareagovať na otázku jedného z fanúšikov, ktorého zaujímal ich vzťah.Ruska k tejto otázke odpovedala jednoznačným nie, spomenula rozchod s Austrálčanom a v akýchkoľvek ďalších hlbších debatách týkajúcich sa Kyrgiosa nebola ochotná pokračovať. Kalinská zároveň požiadala fanúšikov o prejavenie úcty a zachovanie súkromia: “Nie, nie! Rozišli sme sa. Nie sme priatelia. Chápem, že ste jeho fanúšikovia a je to v pohode, ale nebudem o ňom hovoriť. Majte prosím rešpekt, ďakujem,” uviedla Ruska, ktorá na sociálnej sieti nedávno zverejnila foto s veľavravným popisom: “Nechaj ma samotnú.”

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Leave me alone

Príspevok, ktorý zdieľa annakalinskaya78 (@annakalinskaya78),

V roku 2019 bol Kyrgios fanúšikom Rusky, keď bol videný na turnaji vo Washingtone, kde povzbudzoval Kalinskú, ktorá došla až do semifinále a o šokujúci triumf sa následne postarala na US Open, kde skolila niekdajšiu šampiónku domácu Sloane Stephensovú.Kyrgios vstúpil do tejto sezóny parádne, keď na domácom ATP Cupe vyhral tri zo štyroch zápasov a na úvodnom grandslame v Melbourne skončil až v osemfinále na rakete Rafaela Nadala. Vo februári sa ale austrálsky búrlivák zranil a jeho obhajoba titulu v mexickom Acapulcu skončila hneď v prvom kole.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

sixteen − 11 =