Gael Monfils
Gael Monfils (Foto: TASR/AP - Frank Franklin II)

FOTO Radosť vystriedalo sklamanie: Po zasnúbení s ukrajinskou hviezdou opäť pád na dno

MONTE CARLO – Francúzsky tenista Gael Monfils sa odhlásil z turnaja ATP Masters 1000 v Monte Carle. Dôvodom je zranenie lýtkového svalu.


Monfils spoločne s ukrajinskou tenistkou Svitolinovou oznámili minulý týždeň svojim fanúšikom radostnú správu na spoločnej dovolenke, kde ukrajinská tenistka povedala legendárnemu francúzskemu šoumenovi životné ÁNO a obidvaja sa s veľkou novinkou pochválili na svojich sociálnych sieťach. Ukrajinka predviedla veľký diamantový prsteň od svojho miláčika a šťastím celá žiarila.

Po týždni prišlo opäť sklamanie

Francúz sa od februára minulého roku výsledkovo trápi, po reštarte sezóny prehral v roku 2020 všetky štyri zápasy a pocit z víťazného zápasu nezažil ani v novom ročníku. Na Australian Open podľahol v piatich setoch mladému fínskemu talentu Ruusuvuorimu. Po pár týždňoch oddychu, mal štartovať na obľúbenej antuke v monackom Monte Carle, ale na poslednú chvíľu sa z turnaja odhlásil.„Uplynulých desať dní som pociťoval bolesť a v sobotu sa to ešte zhoršilo,“ vysvetlil príčiny neúčasti na monackom turnaji Monfils, ktorého citovala agentúra AFP.

Zdroj: TASR, ts

About Roderik Pastier

Check Also

Andrej Martin

Slováci v akcii: Streda 5. máj

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstavila šestica slovenských zástupcov. Andrej Martin prekvapivo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 × two =