Nick Kyrgios
Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP - Lee Jin-man)

FOTO Pobúrený Kyrgios reaguje na nezmyselné prirovnávanie jeho osoby k Tomicovi: Aké on má úspechy?

MELBOURNE – Austrálsky búrlivák Nick Kyrgios zareagoval na podľa jeho slov nezmyselné porovnávanie s jeho krajanom Bernardom Tomicom, ktorý je rovnako ako Kyrgios považovaný za kontroverznú persónu vo svete tenisu.


„Prirovnávajú má k Bernardovi Tomicovi a to ma úprimne, veľmi hrubo urazilo,“ napísal na svoj instagramový účet Kyrgios.

„Má on nejakú nadáciu? Má úspechy? Hľadal spôsoby, ako finančne pomôcť pri austrálskych požiaroch?“ reagoval pobúrený Austrálčan na komparáciu, ktorej autor nie je známy.

Aktuálne 56. hráč sveta doplnil, že vyššie uvedenými úspechmi smeruje k tomu, že sa mu niekoľkokrát podarilo zdolať členov tzv. „Veľkej štvorky“, teda Rogera Federera, Rafaela Nadala, Novaka Djokoviča a Andyho Murrayho.

Ostré narážky na adresu Tomicovej priateľky

Kyrgios nezostal svojej povesti nič dlžný a reagoval aj na priateľku Tomica. „Ja nie som ten, kto spí s niekým, kto má účet na OnlyFans a predáva svoje nahé fotky a videá,“ priznal 26-ročný tenista.

Kyrgios sa v minulosti preslávil okrem prehreškov na kurte aj tým, že ukázal veľký charakter a dobré srdce. Počas minuloročných požiarov v Austrálii opakovane žiada o hmotnú pomoc pre ľudí, ktorí boli výrazne poznačení spomínanými požiarmi.Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Amanda Anisimovová

VIDEO Premožiteľka Sereny zmietla z kurtu ďalšiu favoritku, senzačný koniec pre americké duo

WIMBLEDON – Austrálska tenistka Alja Tomljanovičová sa prebojovala do osemfinále dvojhry na grandslamovom turnaji vo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

7 − two =