Home Najdôležitejšie FOTO Ósaková so sestrou boduje aj mimo kurtu: Po ich módnych rúškach sa len tak zaprášilo

FOTO Ósaková so sestrou boduje aj mimo kurtu: Po ich módnych rúškach sa len tak zaprášilo

by Majo Malinovský
Naomi Ósaková

NEW YORK – Dvojnásobná japonská grandslamová šampiónka a niekdajšia svetová jednotka Naomi Ósaková navrhla spolu so staršou sestrou Mari dizajn pre limitovanú edíciu rúšok a s projektom zožala obrovský úspech.


Výťažok z predaja na dobrú vec

Výťažok z predaja venovala aktuálna svetová desiatka v prospech znevýhodnených mladých ľudí v rodnom Japonsku a teraz už usilovne pracuje na ďalšej várke momentálne vypredaných rúšok, o ktoré bol obrovský záujem.“V USA som videla, ako všetci nosia tie isté chirurgické rúška, a uvedomila som si, že v Japonsku už predtým, než nastala táto situácia, ľudia používali rúška, ktoré boli celkom elegantné,” uviedla dvadsaťdvaročná talentovaná tenistka v rozhovore pre Vogue. “Takže som chcela vytvoriť rúška, ktoré by neboli len na ochranu, ale mohli by byť aj módnym doplnkom,” dodala Japonka.

S dizajnom jej pomohla sestra

S výberom dizajnu módnych rúšok jej pomáhala staršia sestra Mari, ktorej patrí v rebríčku WTA aktuálne 305. miesto. Sympatické japonské tenistky sa pri výbere nechali inšpirovať zvieratkami zo svojich obľúbených kreslených filmov a štýlom japonských anime. “Nechápem, prečo sa z nosenia alebo nenosenia rúšok stáva politická téma. Mali by sme ich nosiť všetci, a preto by mali byť zároveň módne aj roztomilé,” uviedla Mari.Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five × two =