Home Najdôležitejšie FOTO Nečakaný návrat na kurty: Bývalá svetová trojka novým trénerom srbského talentu

FOTO Nečakaný návrat na kurty: Bývalá svetová trojka novým trénerom srbského talentu

by Roderik Pastier

CÓRDOBA – Srbský tenista Miomir Kecmanovič získal do svojho tímu posilu zvučného mena. 21-ročný tenista je aktuálne pod drobnohľadom bývalého tretieho hráča sveta Davida Nalbandiana. Ich prvým spoločným turnajom je antukový podnik v argentínskej Córdobe, kde Kecmanovič plní rolu nasadenej trojky.


„Pozrite sa, kto sa rozhodol vrátiť na tour. Je mi cťou, že si súčasťou môjho tímu,” napísal na Instagrame Kecmanovič, ktorý zverejnil spoločné fotky s Nalbandianom.

39-ročný Argentínec bude tvoriť trénerský tandem s Chorvátom Mirom Hrvatinom. Prvou spoločnou akciou je antukový turnaj v Córdobe, ktorý odštartoval včera.

21-ročný Srb patrí medzi veľké talenty svetového tenistu. Do elitnej päťdesiatky sa dostal v roku 2019 a v minulom roku získal premiérovú trofej na antuke v Kitzbüheli. Na grandslamoch postúpil v doterajšej kariére päťkrát do druhého kola.

Jeho nový tréner Nalbandian ovládol počas svojej kariéry Turnaj majstrov v roku 2005 a tiež Masters v Madride a Paríži. Na všetkých grandslamoch postúpil aspoň raz do semifinále, na Wimbledone 2002 si dokonca zahral o titul proti Lleytonovi Hewittovi. Raketu na klinec sa rozhodol zavesiť v roku 2013.Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

seventeen + 16 =