Triumf Naomi Ósakovej vo finále AO (Foto: TASR/AP - Andy Brownbill)

FOTO Naomi Ósaková potešila fanúšikov: Skvelý pocit byť späť

NEW YORK – Japonská tenistka Naomi Ósaková sa prvýkrát od vyradenia na US Open objavila na dvorci. Štvornásobná grandslamová šampiónka zavesila na sociálne siete fotografie, ako v tenisovom úbore stojí s raketou na kurte.


Skvelé byť späť

„Som ešte trochu ‚zhrdzavená‘, no je to určite skvelý pocit byť späť. Chcela by som sa poďakovať všetkým za milé povzbudenia, ktoré som od vás dostala, veľmi si to cením,“ napísala Ósaková na Twitteri.

Necítila sa šťastná

Svetová trinástka, ktorá v októbri oslávila 24. narodeniny, sa pred dvoma mesiacmi lúčila s US Open v slzách. Po prehre v 3. kole s kanadskou tínedžerkou Leylah Fernandezovou s plačom vyhlásila, že si dáva od tenisu na chvíľu pauzu. „Po víťazstvách sa necítim štastná, skôr je to o úľave. Po prehrách bývam veľmi smutná. Nemyslím si, že je to normálne. Nechcela som plakať, ale tak to vyšlo. Úprimne, neviem, kedy odohrám ďalší zápas,“ povedala vtedy Ósaková.Kedy sa vráti do súťažného diania?

Zatiaľ nie je jasné, kedy by sa mohla vrátiť do súťažného diania. Na grandslamovom turnaji Australian Open, ktoré štartuje v Melbourne 17. januára 2021, obhajuje Ósaková vlaňajšie prvenstvo, pripomenula agentúra AFP.

Zdroj: TASR

About Majo Malinovský

Check Also

Renáta Jamrichová

Slováci v akcii: Streda 1. februára

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví desiatka slovenských zástupcov. M15 Monastir (15 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

twelve − 9 =