Home Najdôležitejšie FOTO Nadal si užíva nevynútené tenisové voľno na luxusnom katamaráne za 5 miliónov eur

FOTO Nadal si užíva nevynútené tenisové voľno na luxusnom katamaráne za 5 miliónov eur

by Roderik Pastier

MADRID – Španielsky tenista Rafael Nadal počas svojej kariéry zarobil neuveriteľných 120 miliónov eur. Peniazmi rozhodne šetriť nemusí, čoho dôkazom je jeho luxusný katamarán, za ktorý vysolil približne 5 miliónov eur.


Zdroj: Sunreef Yachts

Tento model 80 Sunreef Power vlani nahradil svojho predchodcu, ktorou bola 23-metrová talianska jachta s menom Beethoven, ktorú predal za 2,2 milióna eur. Na palube jachty Rafaela Nadala sa nachádza bazén, bar a nechýba ani garáž pre vodné skútre. Je poháňaná dvomi motormi s výkonom 1 200 koní. K dispozícii sú štyri kajuty pre hostí a dve kabíny pre posádku, pričom naraz na nej môže byť ubytovaných 12 ľudí.

Zdroj: Sunreef Yachts

Aktuálna svetová dvojka sa narodila na Baleárskych ostrovoch, vďaka čomu mala vždy pozitívny vzťah k moru. „Ak niekto pochádza z ostrova, ako napríklad ja, tak moje je súčasťou jeho života. Nie je žiadnym tajomstvom, že milujem more,” uviedol krátko po kúpe katamaranu. A dodal: „Vždy, keď som doma na Malorke, tak sa snažím nájsť si čas, počas ktorého si môžem užiť jazdu na lodi.”

Zdroj: Sunreef YachtsŠpaniel Rafael Nadal v súčasnosti patrí medzi kritikov prísnych zdravotných opatrení v súvislosti s pandémiou koronavírusu, ktoré sa chystajú zaviesť počas tohtoročného US Open v New Yorku. Tvrdí, že momentálne ani nemá chuť obhajovať svoj titul z vlaňajška.

Zdroj: ŠPORT.sk

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

four + six =