Home Najdôležitejšie FOTO Lucie Šafářová žiari šťastím: Najkrajší vianočný darček na ceste

FOTO Lucie Šafářová žiari šťastím: Najkrajší vianočný darček na ceste

by Majo Malinovský
Lucie Šafářová

PRAHA – Bývalá česká deblová jednotka a singlová päťka Lucie Šafářová (34) a český hokejista Tomáš Plekanec (38) žiaria šťastím.


Niekdajšia česká tenisová hviezda sa na sociálnej sieti pochválila skvelou správou, že na budúci rok sa po druhýkrát stane mamičkou. Dvojročná dcérka Leontýnka sa tak už čo nevidieť dočká maličkého súrodenca.

Najkrajší darček na ceste

“Krásne Vianoce a sviatky vám všetkým! Nech sú pokojné, plné lásky a splnených prianí! My máme jeden malý darček na ceste a veľmi sa naň všetci v budúcom roku tešíme!“ napísala tridsaťštyriročná sympatický Češka fotografii, kde je spoločne s manželom Plekancom a dcérkou Leontýnkou pri vianočnom stromčeku.Plekanec so Šafářovou v septembri absolvovali po vyše trojročnej známosti tajnú svadbu a kým pán manžel stále aktívne hráva a trénuje v tíme HC Rytíři Kladno, pani manželka sa už naplno sústredí na materské povinnosti.

Rodáčka z Brna a bývalá deblová svetová jednotka a singlová päťka dosiahla na okruhu WTA na 15 deblových a sedem singlových titulov a to vrátane piatich grandslamových trofejí. S aktívnou hráčskou kariériou sa rozlúčila po parížskom Roland Garros v roku 2019.

Zdroj: ts, Instagram – Lucie Šafářová

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

thirteen − seven =