Home Najdôležitejšie FOTO Kližan naložil legendárnej Navrátilovej: Najznámejšia športová lesbička ide dávať rozumy?

FOTO Kližan naložil legendárnej Navrátilovej: Najznámejšia športová lesbička ide dávať rozumy?

by Roderik Pastier
Martin Kližan

BRATISLAVA – Bývalý slovenský tenista Martin Kližan bol širokej tenisovej verejnosti známy svojou búrlivou povahou a ostrými výrokmi, kedy si servítku pred ústa rozhodne nekládol. Ani po ukončení kariéry neprestáva udivovať, najnovšie sa pustil do legendárnej Martiny Navrátilovej.


Osemnásobná grandslamová šampiónka a tenisová legenda sa v uplynulých dňoch vyjadrila v zmysle, že Djokoviča rešpektuje, ale ako ignoranta očkovania proti COVID-19 ho vo vzniknutej situácii hájiť nemôže. Pre Kližana, ktorý sa na podnikoch veľkej štvorky dostal najďalej do štvrtého kola, boli slová americkej tenistky s českými koreňmi rozbuškou.

„Práve čítam, ako najznámejšia športová lesbička dáva rozumy, čo má a čo nemá robiť Novak Djokovič ohľadom vakcinácie – čiže s vlastným telom. Neviem či si je pani Navrátilová vedomá ako vôbec funguje najdôležitejší proces na svete, a to proces rozmnožovania ľudskej rasy, ale ak si náhodou číta tento status, tak nie, pani Navrátilová, novorodenca nevie počať žena so ženou a ani muž s mužom,“ napísal niekdajší 24. hráč sveta Kližan.

Vyjadrenie Martina Kližana (Foto: Instagram – Martin Kližan)

Kližan v príspevku reagoval aj na fakt, že Navrátilová v čase komunistického režimu emigrovala do USA. „Pripomínam ešte aj azda to, že práve VY ste ušla z ČSSR a vzdala sa svojho občianstva len preto, že ste si chceli žiť svoj ‚AMERICAN DREAM‘ a nepodliehať istému režimu príkazov a zákazov v tom období. Preto práve VY ste tá posledná osoba, od ktorej by tento svet čakal vyjadrenie na tému dať sa POVINNE zaočkovať,“ pokračoval.“Vďakabohu, že na tom Novak nestojí a nepadá. Ani na nenávisti a podrazáctve niektorých pokryteckých osôb. Karma a niečo vyššie si ide svojou cestou. Celé roky ho majú plné zuby a teraz mu to dávajú najavo. Ale on je vždy tri kroky pred nimi,” zakončil svoj ostrý status víťaz šiestich turnajových titulov na profesionálnom okruhu vrátane prestížnych podnikov ATP 500 v Rotterdame a Hamburgu.

Zdroj: ts, Instagram – Martin Kližan

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

three + 11 =