Home Najdôležitejšie Češka Strýcová žiari šťastím: Novopečená maminka sa pochválila roztomilou FOTO

Češka Strýcová žiari šťastím: Novopečená maminka sa pochválila roztomilou FOTO

by Majo Malinovský
Barbora Strýcová

PRAHA – Bývalá česká deblová svetová jednotka a wimbledonská šampiónka z roku 2019 Barbora Strýcová (35) žiari šťastím.


Vincent je na svete

Mimoriadne obľúbená česká tenistka sa premiérovo stala mamičkou a na sociálnych sieťach sa s touto radostnou správou okamžite podelila so svojimi fanúšikmi. Strýcová k menu synčeka Vincenta pridala aj roztomilú foto spiaceho synčeka s plyšovou hračkou.

O tom, že sa stane mamičkou sa dozvedela na tohtoročnom Australian Open, čo bolo zároveň jej posledné súťažné vystúpenie v doterajšej kariére, o tehotenstve médiá informovala na konci marca.Zahrať si na milovanom Wimbledone

Partnerom plzenskej rodáčky je šéfredaktor magazínu Esquire Petr Matějček, ktorého v príspevku tiež označila. Strýcová už s návratom na kurty príliš nepočíta, ale rada by si zahrala ešte na milovanom Wimbledone, na ktorom pred dvomi rokmi dokráčala do singlov´ého semifinále a v štvorhre vybojovala svoj doteraz jediný grandslamový titul.

“Môj sen by bolo rozlúčiť sa vo Wimbledone, kde som mala najväčšie úspechy. Je to taká Mekka tenisu,” uviedla ešte v máji sympatická Češka, ktorá teraz bude mať pri synčekovi o zábavu postarané.

Zdroj: ts, Instagram – Barbora Strýcová

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

nineteen − 16 =