Novak Djokovic, Nick Kyrgios
Novak Djokovic vs Nick Kyrgios (Foto: TASR - koláž ts)

FOTO Bitka o milióny Kyrgiosovi s Djokovičom nestačí: Tenisti pred finále uzavreli špeciálnu stávku

LONDÝN – Špeciálna stávka vyšperkuje bitku o wimbledonský titul. Tenisti Novak Djokovič a Nick Kyrgios sa pred nedeľným vzájomným zápasom vo finále trávnatého grandslamu hecovali na sociálnych sieťach. Tam sa tiež stavili o večeru, ktorú zaplatí víťaz finálového duelu.


“Trvalo ti päť rokov, kým si ma začal mať rád,” pripomenul Djokovič, že Kyrgios bol jeho veľkým kritikom po tom, čo víťaz dvadsiatich grandslamov uprostred pandémie usporiadal sériu exhibičných turnajov.

“To je pravda, ale keď išlo do tuhého, tak som sa ťa zastal,” uviedol austrálsky búrlivák. Kyrgios bol totiž prekvapivým kritikom austrálskej vlády, keď Djokoviča pred tohtoročným Australian Open deportovala z krajiny, pretože Srb nebol očkovaný proti koronavírusu.

Tridsaťpäťročný Djokovič súperovo gesto spätne ocenil a vyzval ho na spoločnú večeru. “Platí víťaz finále,” uviedol ale tretí hráč sveta. “Dohodnuté. Poriadne to roztočíme,” odpovedal Kyrgios.Nedeľné finále v All England Clube odštartuje o 15. hodine. Bývalý prvý hráč rebríčka Djokovič sa zatiaľ so svetovou štyridsiatkou Kyrgiosom stretol dvakrát. Oba zápasy hrané na tvrdom povrchu vyhral dvadsaťsedemročný Austrálčan.

Zdroj: sport.cz, ts

About Roderik Pastier

Check Also

Soňa Depešová, Mia Pohánková, Medaily

Medailový úspech nášho tenisu: Slovenský talent na ME vybojoval cenný kov

PARMA – Slovenská tenistka Mia Pohánková získala striebornú medailu vo dvojhre na majstrovstvách Európy hráčok …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

17 + 3 =