Home Audio/video Djokovič to priznal v LIVE videohovore so Šarapovovou: Mal som opicu, ani som poriadne nevidel loptičku

Djokovič to priznal v LIVE videohovore so Šarapovovou: Mal som opicu, ani som poriadne nevidel loptičku

by Majo Malinovský
Novak Djokovič, Maria Šarapovová

BELEHRAD – Srbský fenomén a súčasná svetová jednotka Novak Djokovič je známy prísnou disciplínou a zdravým životným štýlom. Nole dokonca prešiel na vegánstvo, ale zdá sa, že zarytým odporcom alkoholu a tej najlepšej životosprávy nebol vždy. Aspoň to vzišlo zo vzájomného LIVE videohovoru s Mariou Šarapovovou.

Srbských fanúšikov to zrejme poriadne prekvapí. Rodák z Belehradu totiž okrem iného vo videohovore so Šarapovovou priznal, že v roku 2011 v Davis Cupe proti Švédsku nastupoval s opicou.

Po triumfe na Wimbledone oslavoval

Nole s vystúpením proti trom korunkám nerátal, ale po cennom wimbledonskom triumfe sa napokon presunul za svojím národným tímom do Švédska. “Išlo o môj prvý wimbledonský triumf, stal som sa svetovou jednotkou, všetky moje sny sa tým splnili,” zaspomínal si Djokovič na silné emócie, ktoré ho uchvátili po víťaznom finále v All England Clube proti Nadalovi.Čerstvý grandslamový šampión pochopiteľne musel cennú trofej náležite osláviť a zrejme sa na víťaznej párty vôbec nešetril. Na zápas si netrúfal a následne mal na kurte veľké problémy to vôbec ustáť: “Cestoval som rovno z Londýna na daviscupové štvrťfinále do Švédska. Mal som opicu, chcel som sa len pozerať na chlapcov a myslel som, že nie je šanca, aby som nastúpil. Za Švédov nehral Söderling, my sme viedli po prvom dni 2:0. Aj keď som nechcel hrať žiadny oficiálny zápas, nakoniec som, ani neviem ako, nastúpil na štvorhru. Ani som poriadne nevidel na loptičku,” prišiel Nole po rokoch so šokujúcim priznaním.

Štvorhru nezvládli

Po boku skúseného Nenada Zimonjića Srbsko prehralo štvorhru s dvojicou Simon Aspelin, Robert Lindstedt, ale aj napriek tomu postúpilo po výhre 4:1 do semifinále, kde nestačilo na Argentínu.Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

18 − seven =