Home Najdôležitejšie Djokovič prezradil, aká je najväčšia zbraň Medvedeva: Na slabine už výrazne zapracoval

Djokovič prezradil, aká je najväčšia zbraň Medvedeva: Na slabine už výrazne zapracoval

by Jaroslav Šípkar
Daniil Medvedev, Novak Djokovič

Porazil ho vo finále US Open a zabránil mu v zisku kalendárneho Grand Slamu. Spoločne trénovali pred turnajom v Paríži. Novak Djokovič prezradil, aká je najväčšia zbraň Daniila Medvedeva.


Novak Djokovič je svetová jednotka, Daniil Medvedev dvojka. Práve ruský tenista pripravil Srba o zavŕšenie kalendárneho Grand Slamu. Vo finále US Open vyhral Medvedev hladko v troch setoch. Obaja borci si spoločne zatrénovali pred turnajom Masters v Paríži. Djokovič prezradil, že najväčšou zbraňou Rusa je bekhend.

„Jeho najväčšou zbraňou je bekhend. V tomto smere je pevný ako stena. Nemýli sa. Jeho forehand bol v predchádzajúcich rokoch horší, no tento aspekt výrazne zlepšil. Už to nie je taká slabina. Je to veľký profesionál a na kurte je veľmi šikovný. Chápe o čo ide,” cituje Djokoviča France 24.

Veľkou témou posledných dní a týždňov v súvislosti s Djokovičom je jeho (ne)účasť na grandslamovom Australian Open. Vyzerá to tak, že štartovať budú môcť len očkovaní hráči. Djokovič je odporcom vakcinácie proti Covidu.

„No, rozhodnem sa, či pôjdem do Austrálie, až keď uvidím oficiálne vyhlásenie Tennis Australia. V tejto chvíli nie je žiadne oficiálne oznámenie ani vyhlásenie. Takže kým to nebude zverejnené, nebudem o tom viac rozprávať. Nechcem sa stať súčasťou príbehov, domnienok a špekulácií o tom, čo môže byť,” cituje Djokoviča The West Australian.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

seven − two =