Home Najdôležitejšie Daniil Medvedev do TOP 3 najlepších hráčov s jednoručným bekhendom zaradil aj svojho rivala

Daniil Medvedev do TOP 3 najlepších hráčov s jednoručným bekhendom zaradil aj svojho rivala

by Jaroslav Šípkar
Daniil Medvedev, Roland Garros 2023

Daniil Medvedev zostavil TOP 3 hráčov s najlepším jednoručným bekhendom na okruhu ATP. Prekvapil, zaradil medzi nich aj svojho rivala.


Ruský tenista Daniil Medvedev vymenoval troch najlepších hráčov na okruhu ATP s jednoručným bekhendom. “Stále máme úžasných hráčov s jednoručným bekhendom. V súčasnosti sú to Tsitsipas, Thiem a pravdepodobne Musetti by bol ďalším, koho považujem za jedného z najlepších jednoručných hráčov v rebríčku.”

Zaujímavosťou je, že do tejto top 3 zaradil aj svojho rivala Stefanosa Tsitsipasa, s ktorým mal v minulosti na kurte vyhrotenú konfrontáciu a nechýbalo veľa, aby si neskočili do vlasov.

Daniil Medvedev je aktuálne svetovou trojkou a na grandslamovom US Open bude patriť medzi najväčších favoritov na titul. Práve v New Yorku získal svoju jedinú grandslamovú trofej, keď pred dvoma rokmi prekazil Novakovi Djokovičovi šancu na kalendárny Grand Slam.

Na zámorských turnajoch pred záverečným grandslamom ale Rus nepôsobil práve v najlepšej forme a pohode. V Toronte vo štvrťfinále prehral s De Minaurom po dvoch setoch a v Cincinnati po trojsetovej bitke stroskotal v osemfinále na Alexanderovi Zverevovi.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twenty − two =