Home Najdôležitejšie Daniil Medvedev: Desí ma hrať s Nadalom na antuke. Je to najhoršia a najväčšia výzva v tenise

Daniil Medvedev: Desí ma hrať s Nadalom na antuke. Je to najhoršia a najväčšia výzva v tenise

by Jaroslav Šípkar
Daniil Medvedev, Dauha

Daniil Medvedev vyzdvihol výnimočnosť a silu Rafaela Nadala na antuke. Desí ma to! Je to najhoršia výzva v tenise.


Rafael Nadal pauzuje od zranenia, ktoré utrpel na januárovom Australian Open. Sústredí sa na antukovú jar s vrcholom na obľúbenom Roland Garros. V Paríži chce španielsky veterán zaútočiť na rekordný 23. grandslamový titul.

Rus Daniil Medvedev vyzdvihol kvalitu a silu Nadala na antuke. „Ešte som s Rafom na antuke nehral. Rafa na antuke je pravdepodobne najhoršia a najväčšia výzva v tenise. Keď hovorím, že najhoršia, myslím tým, že prehral na antuke, čo ja viem, 10 zápasov? Nie som si istý, či ich prehral 10. V posledných rokoch prehrával trochu viac na turnajoch ako Rím a Monte Carlo,” cituje Medvedeva portál Tennis365.

„Aby som bol úprimný, desí ma hrať s Rafom na antuke. Svojím spôsobom by som to chcel vyskúšať a určite budem bojovať o víťazstvo, ale ísť proti Rafovi na antuke musí byť strašné,” uvedomuje si Daniil Medvedev, ktorý aktuálne hrá na turnaji ATP Masters 1000 v Indian Wells a zvládol úvodnú prekážku v podobe domáceho Američana Nahashimu (6-4 6-3). Od Australian Open vyhral Medvedev 15. zápas v rade.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

8 + 16 =