Serena Williamsová
Na snímke americká tenistka Serena Williamsová máva fanúšikom po tom, ako skončila svoju púť na US Open (Foto: TASR/AP - John Minchillo)

Cirsteová: Takto sa Serena správala v šatni a toto mi spravila na rozcvičke

So Serenou Williamsovou to nebol med lízať. Rumunka Sorana Cirsteová prezradila, aká bola Američanka v šatni a čo jej raz spravila na rozcvičke.


Bývalá rumunská tenistka Sorana Cirsteová sa podelila o svoj názor na Američanku Serenu Williamsovú.

„V prvom rade, Serena sa s nikým v šatni nerozprávala, ani s inými hráčkami. Mali sme spoločnú šatňu. V šatni sa s nikým nerozprávala a mala auru, ktorá bola desivá,“ hovorila Cirsteová v podcaste La Fileu.

„Nezabudnem na finále v Toronte v roku 2013. Predviedla veľmi dobrý výkon, porazila dobré hráčky. Do arény vedie tunel. Zvyčajne v tuneli, kým vás zavolajú na kurt, trvá to asi päť minút. Toto je moment, kde sa súperi musia stretnúť. Všetci tenisti tam zostávajú sami a tím odchádza na tribúnu, ale nie Serena. Vždy zostala so všetkými ľuďmi z tímu. Bola som tam sama, ako malá a ona s celým štábom. Bola obklopená mnohými ľuďmi. Serena sedela so všetkými týmito ľuďmi v tuneli. Mala trénera, sparing partnera, ďalšieho trénera, fyzioterapeuta, mamu, sestru, šteniatko,“ spomínala Cirsteová.

Cirsteová si zaspomínala aj na incident, ktorý so Serenou zažila počas predzápasovej rozcvičky.

„Počas rozcvičky loptičku trochu trafíte k zadnej čiare a potom idete zahrať volej pri sieti. Keď prišlo na údery pri sieti, schválne vás zasiahla úplne, do tela, akoby vám odovzdala odkaz. Začnete zápas a už sa bránite,“ hovorila Rumunka.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Slovensko, Davis Cup, Peter Benjamín Privara, Lukáš Pokorný, Igor Zelenay, Lukáš Klein, Jozef Kovalík, Alex Molčan, Tibor Tóth

Vymaľované bolo už po štvorhre! Ohlasy holandských médií po najrýchlejšom triumfe nad Slovenskom

AMSTERDAM – Ohlasy holandských médií na víťazstvo 4:0 nad tenistami Slovenska v kvalifikácii o postup …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

15 − eleven =