Home Najdôležitejšie Cirsteová: Takto sa Serena správala v šatni a toto mi spravila na rozcvičke

Cirsteová: Takto sa Serena správala v šatni a toto mi spravila na rozcvičke

by Jaroslav Šípkar
Serena Williamsová

So Serenou Williamsovou to nebol med lízať. Rumunka Sorana Cirsteová prezradila, aká bola Američanka v šatni a čo jej raz spravila na rozcvičke.


Bývalá rumunská tenistka Sorana Cirsteová sa podelila o svoj názor na Američanku Serenu Williamsovú.

„V prvom rade, Serena sa s nikým v šatni nerozprávala, ani s inými hráčkami. Mali sme spoločnú šatňu. V šatni sa s nikým nerozprávala a mala auru, ktorá bola desivá,” hovorila Cirsteová v podcaste La Fileu.

„Nezabudnem na finále v Toronte v roku 2013. Predviedla veľmi dobrý výkon, porazila dobré hráčky. Do arény vedie tunel. Zvyčajne v tuneli, kým vás zavolajú na kurt, trvá to asi päť minút. Toto je moment, kde sa súperi musia stretnúť. Všetci tenisti tam zostávajú sami a tím odchádza na tribúnu, ale nie Serena. Vždy zostala so všetkými ľuďmi z tímu. Bola som tam sama, ako malá a ona s celým štábom. Bola obklopená mnohými ľuďmi. Serena sedela so všetkými týmito ľuďmi v tuneli. Mala trénera, sparing partnera, ďalšieho trénera, fyzioterapeuta, mamu, sestru, šteniatko,“ spomínala Cirsteová.

Cirsteová si zaspomínala aj na incident, ktorý so Serenou zažila počas predzápasovej rozcvičky.

„Počas rozcvičky loptičku trochu trafíte k zadnej čiare a potom idete zahrať volej pri sieti. Keď prišlo na údery pri sieti, schválne vás zasiahla úplne, do tela, akoby vám odovzdala odkaz. Začnete zápas a už sa bránite,” hovorila Rumunka.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

2 + 8 =