Casper Ruud
zdroj: TASR/AP

Casper Ruud spomínal na golf s Rafaelom Nadalom: Žiadne úsmevy a smiech! Je to s ním ťažké

Rafael Nadal má silnú mentalitu šampióna a nielen v tenise. Casper Ruud prezradil, ako vyzeral ich spoločný golf na Mallorce.


Nórsky tenista Casper Ruud je veľkým fanúšikom golfu. Prezradil, že mal tú česť zahrať si aj so Španielom Rafaelom Nadalom na jeho rodnej Mallorce. Spoznal, že jeho víťazná mentalita je skutočne silná a to nielen v tenise.

„Často sledujem Masters v golfe. Som veľmi rád, že to vysielajú v televízii. Rád sledujem tenis aj golf. Keď som v USA, snažím sa pozerať golf častejšie, majú tu aj Golf Channel,“ hovoril Ruud o svojej láske ku golfu.

„S Nadalom sme si zahrali golf na Mallorce. Hrá skvele! Naozaj veľmi ťažký súper. Je to s ním ťažké, takmer nehovorí, je úplne koncentrovaný. Zvyčajne sa pri hraní golfu smejete, srandujete. S ním je to iné. Žiadne úsmevy a smiech, všetky myšlienky smerujú k víťazstvu,“ cituje Ruuda tlačová služba ATP.

Casper Ruud sa prebojoval do finále turnaja v Miami. O titul si zahrá so Španielom Carlosom Alcarazom. Rafael Nadal po famóznom vstupe do sezóny nútene pauzuje pre únavovú zlomeninu rebra.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Nick Kyrgios

VIDEO Nadal nestratil ani set, Kyrgios vybojoval päťsetovú drámu: Dám si pohár červeného vína a bude to dobré

WIMBLEDON – Španielsky tenista Rafael Nadal skompletizoval zoznam štvrťfinalistov dvojhry vo Wimbledone. Víťaz rekordných 22 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

six + 1 =