Home Najdôležitejšie Carlos Alcaraz sa na počesť svojho premiérového triumfu na Roland Garros nechá potetovať: Prezradil, na akom mieste

Carlos Alcaraz sa na počesť svojho premiérového triumfu na Roland Garros nechá potetovať: Prezradil, na akom mieste

by Jaroslav Šípkar
Carlos Alcaraz s trofejou pre víťaza Roland Garros 2024.

Španiel Carlos Alcaraz si na pamiatku svojho prvého titulu na grandslamovom Roland Garros nechá urobiť tetovanie a prezradil na ktorom mieste tela.

Dramatická päťsetová bitka a obrat z 1:2 na sety. Carlos Alcaraz po strhujúcom výkone zdolal Alexandera Zvereva vo finálovej dráme a získal svoj prvý titul na grandslamovom Roland Garros. Celkovo to bol pre španielskeho mladíka tretí titul z podujatí “veľkej štvorky”.

Carlos Alcaraz prezradil, že sa na počesť svojho triumfu na Roland Garros nechá potetovať. “Ďalšie tetovanie? Čoskoro! S Eiffelovou vežou,” cituje Alcaraza novinár José Morgado na sociálnej sieti X.

Alcaraz si dal spraviť tetovanie aj na počesť svojho triumfu na US Open. Na ruku si nechal vytetovať dátum finále turnaja – “09/11/22”. Tiež triumf vo Wimbledone oslávil novým tetovaním. A ďalšie pribudne po triumfe v Paríži. “Musím si nájsť čas, ale určite to urobím. Na ľavom členku. Na počesť Wimbledonu som to urobil napravo a toto bude naľavo. Myslím, že s Eiffelovou vežou a dnešným dátumom. Neviem, či to bude o týždeň alebo o mesiac, ale určite to urobím,” hovoril po finálovom víťazstve Carlos Alcaraz.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

3 × four =