Home Najdôležitejšie Bývalá finalistka štvorhry na Australian Open: Djokovič má v New Yorku omnoho väčšiu slobodu ako ostatní hráči

Bývalá finalistka štvorhry na Australian Open: Djokovič má v New Yorku omnoho väčšiu slobodu ako ostatní hráči

by Roderik Pastier
Novak Djokovič

NEW YORK – Po viac ako päťmesačnej pauze spôsobenej pandémiou koronavírusu sa súťažné zápasy pomaly, ale isto rozbiehajú. Aktuálne sa hrá v New Yorku, kde bol presunutý turnaj pôvodne hraný v americkom Cincinnati. Napriek striktným opatreniam a chýbajúcim divákom v hľadisku sa hráči ako Novak Djokovič, Serena Williamsová, Dominic Thiem rozhodli štartovať na US Open.


Prvýkrát od roku 1999, budú tenisoví priaznivci svedkami grandslamového turnaja bez účasti Rogera Federera či Rafaela Nadala. Favoritom tak nie je nikto iný ako Srb Djokovič, ktorý má všetko vo svojich rukách.

Bývalá tenistka holandského pôvodu Marcella Meskerová v rozhovore priznala, že podľa jej názoru nebude mať Djokovič žiaden problém s dlhšou absenciou zápasov či koncentráciou počas nich.

Meskerová o možnostiach Djokoviča

„Počas pauzy zapríčinenej pandémiou koronavírusu odišiel Novak Djokovič do svojej luxusnej vily v španielskej Marbelle, kde má vlastný tenisový kurt, na ktorom trénoval s Lopézom. Iní hráči musia cestovať na exhibičné turnaje, aby ostali v zápasovom rytme, je to fér?” krútila hlavou Meskerová.„Djokovič trénoval deň čo deň, aby bol pripravený na US Open. Bude to veľmi zaujímavý súboj medzi ním a Dominicom Thiemom,” pokračovala bývalá finalistka na Australian Open vo štvorhre.

Novak Djokovič si v dejisku US Open prenajal vlastný dom, ktorý mu sľubuje väčšiu slobodu ako ostatným hráčom.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

two + eleven =