Home Najdôležitejšie VIDEO Bolo po tretej hodine v noci a Novak Djokovič predviedol krásne gesto voči mladému fanúšikovi

VIDEO Bolo po tretej hodine v noci a Novak Djokovič predviedol krásne gesto voči mladému fanúšikovi

by Jaroslav Šípkar
Novak Djokovič, Zberač loptičiek, Paríž, Roland Garros 2024

Novak Djokovič napriek tomu, že dohral zápas po tretej v noci, predviedol krásne gesto voči mladému fanúšikovi, ktorý vydržal jeho zápas dopozerať až do konca.

Novak Djokovič odohral v 3. kole grandslamového Roland Garros neuveriteľný zápas s Talianom Lorenzom Musettim. Prehrával 1:2 na sety, no dokázal otočiť a po piatich setoch postúpil do osemfinále. 37-ročný srbský tenista, ktorý sa v Paríži potrebuje dostať aspoň do finále, aby uhájil svoju pozíciu svetovej jednotky, dohral v čase 3:07 v noci.

Djokovič chcel potešiť hŕstku prítomných fanúšikov, ktorí zostali pozerať jeho zápas až do konca, napriek pokročilej nočnej hodine. Predviedol krásne gesto, keď objal mladého chlapca sledujúceho jeho triumf spoločne s rodičmi. Chlapec vytrvalo povzbudzoval Novaka Djokoviča, až do poslednej loptičky a Nole sa mu po súboji prišiel takýmto spôsobom poďakovať.

Djokovič sa v aktuálnej sezóne ešte nedostal ani raz do finále. Rád by to prelomil práve na Roland Garros. V súboji o postup do štvrťfinále ho preverí Argentínčan Francisco Cerundolo.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

20 − seven =