streda, 6 decembra, 2023
HomeNajdôležitejšieBola wimbledonským katom Karolíny Plíškovej. Teraz čelí nechutným útokom: Vyhrážajú sa jej...

Bola wimbledonským katom Karolíny Plíškovej. Teraz čelí nechutným útokom: Vyhrážajú sa jej znásilnením či zabitím!

Srbská tenistka Natalija Stevanovičová sa na sociálnej sieti instagram podelila o svoje trápenie. Čelí nechutným vyhrážkam!


29-ročná srbská tenistka Natalija Stevanovičová patrila v lete medzi najpríjemnejšie prekvapenia grandslamového Wimbledonu. Vrátane kvalifikácie vyhrala v Londýne 5 zápasov, v úvodnom kole dokonca šokovala Češku Karolínu Plíškovú. Do 3. kola sa dostala bez straty setu, stopku jej vystavila ďalšia Češka Petra Kvitová.

Napriek tomuto skvelému úspechu zažíva aktuálne 198. hráčka svetového poradia veľké trápenie, o ktoré sa podelila na sociálnej sieti instagram. Po tom, ako v kvalifikácii na turnaji v mexickej Guadalajare nestačila na Mariu Mateasovú, stala sa terčom nechutných útokov. Podľa Telegrafu mali ísť o vyhrážky zabitím či znásilnením.

“Čo mám po tomto povedať? Mám sa báť o svoj život len preto, že som prehrala po zranení? Športovci dávajú na ihrisku maximum a takéto výhražné správy sú niečo naozaj vážne,“ zverila sa Stevanovičová so svojím trápením. “Už ma nebaví dostávať takéto správy okrem prípadov, keď sa normálne reaguje na priebeh zápasov,” dodala srbská tenistka.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven + four =

Slováci v akcii