Domov Bratislava Open Boj o titul majú na dosah: Bratislava Open spoznal mená semifinalistov

Boj o titul majú na dosah: Bratislava Open spoznal mená semifinalistov

od Majo Malinovský
Alexander Ševčenko, Bratislava Open

BRATISLAVA – Prvými semifinalistami challengerového turnaja Bratislava Open sa stali ukrajinský tenista Alexander Ševčenko a Francúz Valentin Royer. Spolu s nimi sa v tejto fáze predstavia aj Čiľan Christian Garin a Chorvát Dino Prižmič.


Ševčenko v pozícii nasadenej jednotky zdolal vo štvrťfinále Taliana Federica Cinu v dvoch setoch 7:6 (3) a 6:4. Royer vystupuje na bratislavskom podujatí ako nasadená štvorka, na postup potreboval proti Nemcovi Markovi Topovi tri sety – 5:7, 6:3 a 6:3.

Zostavu nasadených tenistov v semifinále doplnila „päťka“ Garin, Čiľan si poradil s Chorvátom Matejom Dodigom po výsledku 6:4, 6:3. Prižmič nemal vo štvrťfinále výraznejšie starosti s Portugalčanom Henrique Rochom, napokon ho zdolal v dvoch setoch – 6:4 a 6:1.

dvojhra – štvrťfinále: Alexander Ševčenko (Kaz.-1) – Federico Cina (Tal.) 7:6 (3), 6:4, Valentin Royer (Fr.-4) – Marko Topo (Nem.) 5:7, 6:3, 6:3, Cristian Garin (Čile-5) – Matej Dodig (Chorv.) 6:4, 6:3, Dino Prižmič (Chorv.) – Henrique Rocha (Portug.) 6:4, 6:1

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Zanechajte komentár

fifteen − thirteen =