Home Najdôležitejšie Blamáž a potupný debakel od Slovenska: Čo by bolo so srbským tenisom, keby nemal Novaka Djokoviča?

Blamáž a potupný debakel od Slovenska: Čo by bolo so srbským tenisom, keby nemal Novaka Djokoviča?

by Majo Malinovský
Lukáš Pokorný, Slovensko, Davis Cup, Davisov pohár

KRALJEVO – Ohlasy srbských médií na prehru 0:4 s tenistami Slovenska v kvalifikácii o postup do skupinovej fázy finálového turnaja Davisovho pohára:

Blic: “Srbi utrpeli v dueli proti Slovensku v Kraljeve debakel. Natíska sa otázka, čo by bolo so srbským tenisom, keby nemal Novaka Djokoviča. Podľahnúť 0:4 tímu, ktorý nemá ani jedného hráča v prvej svetovej stovke, je blamáž.”

Kurir: “Nie je v tíme Novak a hneď sú problémy. Slováci v Kraljeve ponížili srbskú daviscupovú reprezentáciu a uštedrili jej potupnú prehru.”

Sportski Žurnal: “Šok v Kraljeve. Slováci eliminovali Srbov a postúpili na finálový turnaj. Rozhodujúci tretí bod získali Klein so Zelenayom.”Dnevnik: “Srbský daviscupový tím neuspel v kvalifikácii, v Kraljeve zahanbujúcim spôsobom prehral so Slovenskom.”

Danas: “Srbský kapitán Viktor Troicki sa po prehre so Slovenskom dušoval, že jeho tím hral vlani dobre aj bez Novaka Djokoviča. V Kraljeve však teraz dostal na frak.”

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

4 × three =

1 comment

Slováci suverénne dobyli nedobytnú pevnosť vlaňajšieho semifinalistu: Všetko klaplo na 120 percent! 1 marca, 2024 - 10:18 am

[…] Blamáž a potupný debakel od Slovenska: Čo by bolo so srbským tenisom, keby nemal Novaka Djokovi… […]

Reply