Home Najdôležitejšie Bizarná situácia v Delray Beach. Tomič si nezaslúžene zahrá v hlavnej súťaži

Bizarná situácia v Delray Beach. Tomič si nezaslúžene zahrá v hlavnej súťaži

by Michal Pokrivka

DELRAY BEACH – Austrálčan Bernard Tomič sa na turnaji ATP 250 v americkom Delray Beach opäť predviedol. Spravodlivosť však bola slepá.

Vo finále kvalifikácie proti Lotyšovi Ernestsovi Gulbisovi predviedol austrálsky tenista ďalšie totálne fiasko. Včera večer strávil na kurte len 53 minút a prehral 2:6, 0:6. Opäť bol na kurte totálne znudený a zápas chcel mať čím skôr za sebou. A to tak veľmi, že mu neprekážal za stavu 0:5 v druhom sete ani dážď a chcel napriek riziku zranenia pokračovať.

https://www.youtube.com/watch?v=oM2wqIKMfts

Spravodlivosť však bola totálne slepá. Keď sa žreboval „lucky loser“ za odhláseného Američana Tennysa Sandgrena, ktorého trápi zranenie ľavého kolena, šťastie sa usmialo na Tomiča. Hoci to je možno skôr smola, keďže už včera sa rozhodol, že chce na turnaji skončiť a vypustil finále kvalifikácie. Bude zaujímavé sledovať, ako pristúpi k 1. kolu hlavnej súťaže proti Nemcovi Cedrikovi-Marcelovi Stebemu.

Podobné články

Pridajte komentár

2 komentáre

Tenisové tipy: Ako naloží kontroverzný Tomič s druhou šancou? 18 februára, 2020 - 8:48 am

[…] Tomič dostáva v americkom Delray Beach druhú šancu. Vzhľadom na vypustené finále kvalifikácie bude určite pod istým drobnohľadom. Či ho to vybičuje k tomu, aby predviedol plnohodnotný […]

Reply
Bublik šokuje: „Tenis z celého srdca nenávidím“ 19 februára, 2020 - 5:00 pm

[…] s tým, že keď bude natoľko finančne zabezpečený ako spomínaný Austrálčan, známy vypúšťaním zápasov, pravdepodobne sa z okruhu […]

Reply

Leave a Comment

one × three =