Home Najdôležitejšie Benoit Paire: Kedysi som veľa pil, ale je jeden tenista, s ktorým som nestíhal

Benoit Paire: Kedysi som veľa pil, ale je jeden tenista, s ktorým som nestíhal

by Jaroslav Šípkar
Benoit Paire

Francúz Benoit Paire patril k známym párty zvieraťom a netají, že na večierkoch veľa pil. Bol tam však jeden tenista, s ktorým som nestíhal, prezrádza.


Francúzsky tenista Benoit Paire je známy búrlivák. V minulosti jeho kariéru sprevádzalo niekoľko kontroverzií. Niekdajšia svetová osemnástka, dnes hráč číslo 126. svetového poradia ATP, sa vrátil k svojim divokým časom.

“Kedysi som veľa pil a rád som chodil na párty. Ale bol tam tenista, s ktorým som v tejto veci nestíhal. Wawrinka!,” prezradil 34-ročný francúzsky tenista na svojich sociálnych sieťach.

“Keď je v dobrej kondícii, dokáže vypiť veľa. Stan je veľmi silný chlap. Najpôsobivejšie zo všetkého bolo, že na druhý deň dokázal stráviť päť hodín na kurte, potiť sa a trénovať ako čert. Nie každý je toho schopný,” dodal Benoit Paire pochvalne na adresu Švajčiara.

38-ročný Stan Wawrinka je bývalá svetová trojka a v súčasnosti 49. hráč svetového poradia ATP. Koncom júla sa dostal do finále antukového turnaja v Umagu. Na ceste do titulovej bitky nestratil ani set. No vo finále nevyužil vedenie 1:0 na sety a prehral s Popyrinom.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twenty + 3 =