Home Najdôležitejšie Becker prezradil na Zvereva veci zo zákulisia

Becker prezradil na Zvereva veci zo zákulisia

by Michal Pokrivka

BERLÍN – Nemec Alexander Zverev predvádzal v úvode roka nevyrovnané výkony. Na ATP Cupe sa neuveriteľne trápil, aby následne postúpil do semifinále Australian Open. Dôvody priblížil jeho krajan Boris Becker.

„Svojou prvou účasťou v grandslamovom semifinále spravil Alexander Zverev veľký krok vpred. Napriek tomu, že mal predtým náročné týždne, čo však má svoje dôvody. Počas zimnej prestávky netrénoval dostatočne a do Brisbanu prišiel nepripravený,“ prezradil na svojho krajana legendárny Becker citovaný portálom UBI Tennis.

Za Zverevovo znovuzrodenie sa cíti nemecká legenda spoluzodpovedná. „Vymenili sme si mimo kurtu pár vážnych slov. Vzal si ich k srdcu. Samozrejme, som šťastný, že dosiahol taký úspech. Je to preňho potvrdenie, že patrí medzi svetovú špičku. Konkurenti však nikdy nespia, je to nekonečný príbeh. Musí to potvrdzovať znova a znova,“ pokračoval Becker, ktorý bol na ATP Cupe nemeckým kapitánom.„Ďalšie turnaje budú na tvrdých povrchoch v Amerike. Bude tam hrať a môže získať veľa bodov,“ zakončil šesťnásobný grandslamový šampión.

Podobné články

Pridajte komentár

1 comment

Becker vyriekol povzbudivé slová o Murraym 19 februára, 2020 - 7:47 pm

[…] zaujímavých slov o Švajčiarovi Rogerovi Federerovi či svojom krajanovi Alexandrovi Zverevovi sa vyjadril legendárny Nemec aj o zdravotnými problémami sužovanom Britovi Andym Murraym. […]

Reply

Leave a Comment

6 + 4 =