Home Najdôležitejšie Azarenkovej ďalší skrat! Hantuchová žiada vyšetrovanie od WTA

Azarenkovej ďalší skrat! Hantuchová žiada vyšetrovanie od WTA

by Jaroslav Šípkar
Victoria Azarenková

Bieloruska Viktoria Azarenková viditeľne nie je vo svojej koži. Po ďalšom skrate žiada Daniela Hantuchová vyšetrovanie od WTA.


Bieloruská tenistka Viktoria Azarenková evidentne nie je na tom v súčasnosti psychicky práve najlepšie. Pred dvoma týždňami sa počas zápasu na turnaji v Indian Wells proti Kazaške Elene Rybakinovej z ničoho nič rozplakala. Následne vymazala svoje účty zo sociálnych sietí.

V treťom kole turnaja v Miami predviedla ďalší nepochopiteľný skrat. Za stavu 2-6 0-3 v stretnutí proti 16-ročnej Češke Linde Fruhvirtovej z ničoho nič zbalila svoj vak, niečo povedala empajrovej rozhodkyni, letmo jej podala ruku, rovnako ako súperke a odišla z kurtu za občasného piskotu divákov.

Správanie bývalej svetovej jednotky kritizovala aj bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová. „Je to absolútne neúctivé voči divákom, rozhodcovi aj Linde Fruhvirtovej. Spôsob, akým ukončila zápas, je naozaj veľmi nešťastný,“ cituje Hantuchovú švajčiarsky Blick. Rodáčka z Popradu dokonca žiada o prešetrenie celej situácie zo strany WTA.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

16 + 16 =