Home Najdôležitejšie Ani Schmiedlová o finále nezabojuje: S Rumunskom sa rozlúčila trpkým kanárom

Ani Schmiedlová o finále nezabojuje: S Rumunskom sa rozlúčila trpkým kanárom

by Majo Malinovský
Anna Karolína Schmiedlová

KLUŽ – Po neúspešnom štvrťfinálovom vystúpení Kristíny Kučovej si o finále na rumunskom podujatí Winners Open 2021 nezahrá ani ďalšia slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová.


Rozhodla o tom jej dnešná štvrťfinálová prehra so srbskou súperkou Aleksandrou Kruničovou. V prvom sete si Schmiedlová stratila podanie hneď v prvej a tiež v deviatej hre a za 54 minút tak set vyhrala Srbka 6:3.V druhom dejstve Schmiedlová hneď na úvodnom podaní súperky zahodila dva brejkbaly a to ju znaćne rozhodilo. Nedokázala totiž vyhrať ani jedinú z nasledujúcich piatich hier, z toho trikrát si prehrala vlastný servis a s rumunským podujatím Winners Open sa za hodinu aj 24 minút rozlúčila trpkým kanárom.

Schmiedlovej premožiteľka zabojuje oo postup do finále s víťazkou súboja Seone Mendezová (Austr.) – Andrea Petkovičová (Nem.).

dvojhra – štvrťfinále: Mayar Sherifová (Egypt) – Kristína KUČOVÁ (SR-8) 6:3, 6:1, Aleksandra Kruničová (Srb.) – Anna Karolína SCHMIEDLOVÁ (SR) 6:3, 6:0, Mihaela Buzarnescuová (Rum.) – Kristýna Plíšková (ČR) 7:5, 6:3

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

16 − 11 =