Ana Ivanovičová
Ana Ivanovičová (Foto: TASR/AP - Kamran Jebreili)

Fantastická správa pre tenisových fanúšikov: Veľký comeback bývalej svetovej jednotky na spadnutie!

BELEHRAD – Na konci roka 2016 zarmútila tenisových fanúšikov ukončením svojej tenisovej kariéry ale zdá sa, že to nemusí byť definitívne. Srbská kráska Ana Ivanovičová (33) má k športu stále veľmi blízko a ani na tenis rozhodne nezanevrela.


Manželka nemeckého futbalového majstra sveta Sebastiana Schweinsteigera, ktorá už má po manželovi priezvisko Schweinsteigerová, rozradostila fanúšikov skvelou správou. Od 16. do 22. mája ju totiž opäť uvidia v akcii na tenisovom podujatí v rodnom Srbsku a to by nemuselo byť jej poslednou zastávkou.Viaceré indície totiž naznačujú veľkému comebacku, ktorý by určite potešil nejedného fanúšika tenisu. Samotná Srbka na sociálnej sieti častokrát dáva najavo svoju lásku k športu a pohybu ako takému a špeciálne tenisu, ktorý jej zjavne chýba. A už onedlho sa na kurtoch naozaj objaví. Jej návrat definitívne ohlásil brat srbskej jednotky Novaka Djokoviča Djordje, ktorý je šéfom belehradského turnaja a ktorý v televíznom rozhovore avizoval zaujímavú a významnú „tenisovú veľvyslankyňu“. Po priamej otázke bez okolkov priznal, že jednoznačne ide o Ivanovičovú, ktorá by na domácom podujatí mohla dostať divokú kartu.

Úvahy o veľkom comebacku sympatickej pani Schweinsteigerovej podporil aj jej nedávny status s veľavravnou fotkou s tenisovou loptičku. „Môj kľúč k šťastnému a úspešnému životu? Choďte za svojou vášňou a nepočúvajte nikoho, kto vám nerozumie,“ uviedla na sociálnej sieti Ivanovičová.Víťazka Roland Garros z roku 2008, ktorá práve po veľkom grandslamovom úspechu dosiahla na post svetovej jednotky a bojovala aj vo finále Australian Open (2008) a semifinále Wimbledonu (2007), bola na okruhu zbožňovaná nie len pre svoju hru, ale aj mimoriadne sympatický zjav. Po konci kariéry povedala životné áno nemeckému majstrovi sveta Schweinsteigerovi, s ktorým má synov Luka a Leona.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Andrej Martin

Slováci v akcii: Streda 5. máj

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstavila šestica slovenských zástupcov. Andrej Martin prekvapivo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 × 3 =