sobota, 2 decembra, 2023
HomeAudio/videoA že moje správanie bolo neúctivé? FOTO daviscupového reprezentanta Česka prinútilo reagovať...

A že moje správanie bolo neúctivé? FOTO daviscupového reprezentanta Česka prinútilo reagovať Kyrgiosa

MAIA – Daviscupoví reprezentanti Česka postúpili na záverečný finálový turnaj Davisovho pohára, keď si v Portugalsku poradili s domácim výberom 3:1.


O triumf Česka sa bodom pričinil aj aktuálne 117. hráč sveta Tomáš Macháč, ktorý v trojsetovom zápase s domácou jednotkou Joaom Sousom vydrel dôležitý druhý bod (7:6, 3:6, 6:2).

Hlad zahnal čokoládou

Urputný boj trval bez desiatich minút tri hodiny a niet preto divu, že český víťaz bol po tomto stretnutí poriadne unavený a potreboval doplniť chýbajúcu energiu. “Som taký hladný, stratil som toľko cukru,” uviedol bez okolkov Macháč na pozápasovej tlačovke, kde si doprial tabličku čokolády.Kyrgios pripomenul svoje sushi

Spomínaná fotografia prinútila k okamžitej reakcii austrálskeho rebela Kyrgiosa, ktorý si zaspomínal na svoju rozoberanú aférku so sushi na tlačovke po wimbledonskom dueli. “Pamätám si, keď som mal sushi po 4-hodinovom zápase na Wimbledone a bolo to považované za neúctivé,” pripomenul Kyrgios a pridal smejúceho sa smajlíka a jeho reakcia okamžite na sociálnych sieťach vyvolala ďalšie reakcie.

Zdroj: ts

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − three =

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments