Home Najdôležitejšie 18-ročná hviezdička ženského okruhu: Na čo míňam prize money? 80 % nákladov si hradím sama

18-ročná hviezdička ženského okruhu: Na čo míňam prize money? 80 % nákladov si hradím sama

by Jaroslav Šípkar
Erika Andrejevová

18-ročná ruská hviezdička Erika Andrejevová prezradila, na čo míňa zarobené prize money. 80 % nákladov si hradím sama!


Osemnásťročná ruská tenistka Erika Andrejevová je vychádzajúcou hviezdičkou okruhu WTA. Aktuálne figuruje na 128. pozícii. V Miami začala víťazne, keď Ashlyn Kruegerovú porazila 7:5 6:2. Čaká ju súboj proti skúsenej 34-ročnej Číňanke Shuai Zhangovej.

Andrejevová prezradila pre ruský portál championat.ru, na čo míňa zarobené prize money.

„Keď mám po turnajoch nejaké peniaze, dávam darčeky svojej rodine. Pre mňa je to najpríjemnejšie. Za prvú finančnú odmenu si zašli do veľmi dobrej reštaurácie. Navyše, keď máte trochu vlastných peňazí a idete do obchodu, môžete povedať: Vyberte si čo chcete, dám vám to. Toto robím najradšej,” prezrádzala mladá ruská tenistka.

„Nemôžem povedať, že odmeny míňam na seba, pretože pokračujem v procese: platím nájom, trénujem. Vrážam do toho takmer všetko. Zapájajú sa aj rodičia, ale teraz sa snažím 80 % nákladov pokryť si sama. Ale stále mi pomáhajú. Či som na seba hrdá? Úprimne povedané, všetko je relatívne. Možno si to teraz môžem dovoliť, ale aké neskutočné množstvo peňazí do mňa rodičia investovali – materiálne aj psychicky. Neviem, či by som bez toho dokázala dosiahnuť aspoň 10 % z toho, čo mám. Viac hrdá som na svojich rodičov,” nechýbali slová vďaky mladej tenistky.

„V živote som sa s takými ľuďmi nestretla. Či vrátim časť investovanej sumy rodičom? Nemáme žiadne rozdelenie rozpočtu, takže zarobené peniaze môžu použiť aj rodičia. V tomto smere je všetko založené na dôvere. Myslím si, že tak to aj má byť. Bez podpory rodičov by sa nič neudialo,” dodala Erika Andrejevová.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

three + 1 =